Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    Remélem pár millányi darabot eladnak belőle, valami elképesztő hangulatos stuff, max payne 2 óta nem élveztem ennyire egy shootert se :)

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Sanyix #6 üzenetére

    "Ez megint olyan játék ami a gagyi konzol kontrollerekkel nehéz,"

    A kontrollerek egyáltalán nem gagyik, sokkal kifinomultabb periféria mint a bill+egér kombó (és magasról letojom, hogy azzal pár másodperccel gyorsabban lehet headshotot osztani) és csak annak nehéz aki nem szokott hozzá :P Ha x éve azzal tolnád a cuccokat (mint mondjuk egérrel) ilyen ostobaságot nem mondanál...

    "főleg mert nemrég még a core quadra verették magukat "

    Az a nemrég 5 éve volt. Soha nem fog kijönni pc-re...

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Sanyix #11 üzenetére

    Kontrollerre: lehet finoman használni, szokni kell, nyilván nem olyan pontos mint egy egér, de magasról teszek rá, sokkal kényelmesebb így játszani...
    Hogy jön ide a kormány? Ugyanúgy konzolra is vehetsz :P

    "mi se nem gyors irányítás, se nem pontos, és semmire sem jó igazán "

    Hogy milyen hülyék az emberek, hogy mégis ezt használják...

    "aha 5 éve core quad... grat.. kár hogy akkor még a duo sem jött ki :DD
    Egyébként meg ugyanez jött a konzol vérfanboyok szájából a hab mellett, pl a gta4-nél is hogy "soha nem fog kijönni pc-re" :DD"

    Facepalm, mind a két állításra...ha már okoskodsz inkább nézz utána dolgoknak (amúgy 4 éve volt, elírtam - hozzáteszem boxban már 2005-ben három mag volt, ami hat szálon dolgozott - magasan túlszárnyalta még a későbbi c2q-ket is)...hozzátenném, a GTA 4-et nem a Microsoft adta ki, hülyék lennének a saját bizniszükbe feleslegesen beleköpni :P

    [ Szerkesztve ]

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Sanyix #15 üzenetére

    á nem is tudom, reagáljak -e ennyi baromságra amit összehánytál, de a nagy része non-sens amit írtál. Ismételni nem fogom magam, lényeg, h nem vagyok konzol fanboy, ugyanúgy pc-n is játszom...

    ""amúgy 4 éve volt, elírtam" persze "facepalm"?"

    ???? Látom nincs mit írnod, akkor minek vered a nyálad? Elírtam egy számot, nagyügy...

    "egyrészt az hogy 6ból 3 kamuszál az nem jelent semmit, másrészt az a jóval túlszárnyalás is sántítós(max 20%), főleg a jóval erősebb pc-s gpuk fényében, de a legfontosabb pedig az hogy ez HOGY JÖN IDE?"

    Úgy jön ide te észkombájn, h arról nyomtad, h még kétmagos procik sem voltak, akkor a három mag mi a jóisten? és ugye ki nem tud szöveget értelmezni...az meg tény, h 2006-ban quad core-al benchmarkoltak...

    "Egyébként már beleköptek a bizniszükbe pl halo sorozat, gow, stb"

    és az mikor is volt? 2006-ban meg 2007-ben? Ha nem vetted észre azóta s e Halo 3 se GoW 2 pc-re? :P De legalább megnyilvánultál, próbálod magyarázni, h miért írsz úgy, h fogalmad sincs a dolgokról...hát nem jön be :O

    A kontoller meg aztán no comment, süt rólad, h egy nyamvadt játékot nem játszottál végig vele, de azért mondod a magadét. Elvakult pc fanboy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák