Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Sanyix #15 üzenetére

    á nem is tudom, reagáljak -e ennyi baromságra amit összehánytál, de a nagy része non-sens amit írtál. Ismételni nem fogom magam, lényeg, h nem vagyok konzol fanboy, ugyanúgy pc-n is játszom...

    ""amúgy 4 éve volt, elírtam" persze "facepalm"?"

    ???? Látom nincs mit írnod, akkor minek vered a nyálad? Elírtam egy számot, nagyügy...

    "egyrészt az hogy 6ból 3 kamuszál az nem jelent semmit, másrészt az a jóval túlszárnyalás is sántítós(max 20%), főleg a jóval erősebb pc-s gpuk fényében, de a legfontosabb pedig az hogy ez HOGY JÖN IDE?"

    Úgy jön ide te észkombájn, h arról nyomtad, h még kétmagos procik sem voltak, akkor a három mag mi a jóisten? és ugye ki nem tud szöveget értelmezni...az meg tény, h 2006-ban quad core-al benchmarkoltak...

    "Egyébként már beleköptek a bizniszükbe pl halo sorozat, gow, stb"

    és az mikor is volt? 2006-ban meg 2007-ben? Ha nem vetted észre azóta s e Halo 3 se GoW 2 pc-re? :P De legalább megnyilvánultál, próbálod magyarázni, h miért írsz úgy, h fogalmad sincs a dolgokról...hát nem jön be :O

    A kontoller meg aztán no comment, süt rólad, h egy nyamvadt játékot nem játszottál végig vele, de azért mondod a magadét. Elvakult pc fanboy...

    [ Szerkesztve ]

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Sanyix #15 üzenetére

    Akkor nekem tulajdonképpen rossz, amikor 106 centin, kényelmes babzsák fotelból tolom az Alan Wake-et vagy a Fable 2-t, csak olyan hülye vagyok, hogy ezt nem veszem észre?

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák