Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz antikomcsi #61 üzenetére

    Igen ez tény,hogy sokszor mókolni kell de engem ez nem tántorít el.
    Bár néha fejfájást okoz az biztos. :DDD

    Witcher 3 pl gyárilag támogatja a 2560x1080-at de a cutscenek/dumálos részek le voltak vágva 'black bar-al' és ezt manuálba kelett megoldanom.

    Plague se támogatta gyárilag de kb 5 perc 'mókolás' volt megoldani,hogy tökéletesen működjön játék végéig.
    Nem is értem miert nem voltak képesek bele rakni...

    Nekem ennyit megér a jobb és 'szebb' játékért,csak egy googlebe kerűl meg ~5 percbe általába ha valami gebasz van gyárilag,meg ott van a Flawless Widescreen progi is régebbi játékokhoz ami egész jól működik még Steam-es játékokkal is.

    Amit viszont nem nagyon lehet megbuherálni azok a bunyós játékok mivel ott a képernyő 'széle' a játéktér vége is szal nem sokat lehet mókolni vele vagy max torzítva 'szerencsére én nem nagyon játszom ilyeneket'.

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz antikomcsi #64 üzenetére

    Ezt én is így gondolom. :R
    Sajnos ismerem,egyik haverom most rakott össze elég drága gépet és valami 'szakira' hallgatott a munkahelyén mint se megkérdezzen 1-2 dologról,hát inkább nem részletezném. :N
    Annyira én sem terveztem ilyen monitort csak elcsábultam amikor láttam hogy néznek ki rajta bizonyos játékok amiket én is szeretek.

    Én úgy vagyok vele,hogy amíg 'csak' ennyit kell piszkálgatnom még belefér de ha tényleg sok macera lenne vele lehet hagynám a fenébe. :DDD
    Eddig azt se tudtam mi az a HEX szerkesztés meg hozza való progik,na most már igen..
    Szerencse,hogy mindig van valaki aki szájbarágósan leírja/videón mutatja ezeket.

Új hozzászólás Aktív témák