Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Beszereztük Originról a játékot, és LAN-on szeretnénk játszani, ezzel van némi problémánk, hátha kapok tőletek segítséget, útmutatást, bár tudom, régi a játék, nem tudom mennyien játszanak még vele. Egyrészt online, interneten lehet vele játszani? Mert egy darab szervert nem látunk, mondjuk be sem enged jelentkezni. Multiban, ahol be kell jelentkezni, az Origin-ra regelt név/jelszó kell, vagy az teljesen más?
    Másrészt, ami a LAN-t illeti: routerre vagyunk csatlakozva wifin, és így sehogy sem sikerült. Akármelyikőnk csinálja a szervert, nem látja a másik. Próbáltuk mág a tűzfalat is kikapcsolni, fix IP-t beállítani. Egyedül úgy sikerült, hogy wifi kikapcs, és kábellel összekötöttük a két gépet. Tudom ez a legjobb megoldás, de kényelmesebb lenne, ha wifin keresztül is tudnánk játszani. Mit kellene ehhez beállítani?
    Még egy kérdés: a konzolt hogy lehet előhívni? Mert semelyik gombbal nem sikerült. Olvastam, hogy a concole+IP cím paranccsal legegyszerűbb csatlakozni. Csak épp nem tudom elővarázsolni a konzolt.

    Ja, még valami: custom térképeket esetleg lehet valahonnan letölteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák