Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Találtgyerek #4 üzenetére

    Azon már szerintem elég túl vagyunk. :DDD
    Múltkor számoltam össze hány "vásárlásom" van EGS-ben és bőven 170 felett járunk az ingyenes cuccokkal. Persze ebben vannak nem annyira erős címek, online cuccok (Fortnite, UT, WWZ), tool-ok (UE, néhány ingyen modell szett), de akkor is durva.
    Ha még hozzávesszük, hogy vannak komoly címek (GTA5, Subnautica, Metro 2033, Batman AT, Remnant, Inside, Limbo, AC Syndycate, Watch dogs, ...), valamint igen komoly akciókat dobott a rendszer mindenféle kuponokkal, akkor igencsak meg lehet emelni előttük a kalapot.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • Daelion

    őstag

    válasz Találtgyerek #4 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok, annyira nem is követem az új játékokat mert több évre visszamenő backlogom van.
    Életben nem fogok mindent befejezni. :D 'most fejeztem be pár napja a Witcher 1-et és raktam fel a második részt, 3-at már befejeztem 170+ óra után'

    Persze nem minden ingyenes játékkal fogok játszani de sok van ami érdekel, nem vagyok annyira válogatós amíg single player játékról van szó.

    Illetve annyi előnye még van ennek, hogy a régebbi játékokhoz még az öregecske/gyengülő RX 570-em is simán elég. :) 'most akartam új karit venni de el lesz halasztva, botrány ami jelenleg van a GPU piacon'

    @ ribizly

    Hasonló helyzet nálam is, asszem UT 4 béta óta van EPIC accom és mindent behúztam amióta adnak ingyen játékokat de már vettem jó pár játékot is náluk. 'teljes áron is'
    Batman szériát is végig vittem amikor adták ingyen,Origins részt meg megvettem Steamen gombokért valami akcióban.
    AC részeknek meg neki se kezdtem rendesen, Black Flag-et kezdtem el mert az is ingyenes volt pár éve de a többi teljesen kimaradt eddig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák