Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    sziasztok. nekem is lenne tulajokhoz néhány kérdésem:

    - kapható hozzá TMC vevő?
    - az igo8 mellett még egy mp3 lejátszó sem futhat? vagy az azért még belefér a memóba?
    - lehet rögzíteni a telefonbeszélgetést vagy ez csak sw. kérdése?
    - meg lehet oldani hogy pl. fél óránként ellenőrizze az email-eket wlanon és jelezze valamelyik LED-jével ha jött? remélem ez is csak sw. kérdése
    - a böngészés ekkora kijelzőn használható egy MÁV menetrend vagy origo hírek, ph fórum olvasására? :)
    - EDGE technológiával akkor elvileg lehet egy dombtetőn netezni, emailt küldeni ha van térerő? Vagy iszonyú lassú lesz? Ehhez új előfizetés kellene? Nem jó a jelenlegi feltöltős Pannon kártyám?
    -sw reset csak hátlap levétellel megy? nincs erre egy utility? :F

    köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • Márton

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #113 üzenetére

    köszi Viktor, ha minden igaz holnap úton lesz a készülék felém!

    Milyen progi kell tehát ahhoz hogy pl. fél óránként felkapcsolódjon wlan-ra, és nézze meg a leveleket, majd kapcsolat bontása?
    van olyan levelező, amiben lehet szabályokat definiálni, pl. ha egy bizonyos szó szerepel a subject-ben, akkor lejátszon egy hangfájlt? most igy van asztalin :)
    edge-t megrendelem. ez a 20megás csomag lenne az a pannonnál ami 480Ft/hó?

    bye

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák