Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Pofás darab, kinézetre tetszik (az a barna betét szerintem különösen jól áll neki).. és szeretem a sok csatlakozót :) ...
    Ha veszek új laptopot (nem elsősorban hurcolgatni) akkor csak is valami üzleti szériásat keresnék. A matt kijelző, a csatlakozók száma, a (talán) minőségibb vagy strapabíróbb felépítés miatt mindenképp bennük gondolkodnék inkább...

    Bár én új laptop vásárlás esetén egy második generációs fusion rendszerű laptopra pályázom majd mikor megjelennek, remélem abból hamar lesz valami finom körítésű darab, nem úgy mint a brazosoknál amit a gyártók szándékosan (szerintem) nem túl előnyös kategóriákba raktak bele..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • vétó

    aktív tag

    Én már két éve használok egy TravelMate 8371-et. Hosszas keresgélés után esett a darabra a választás, elég jó ár!érték aránya miatt. Aztán amikor egy hét után egy kis bor landolt a billentyűzetben, akkor már bántam, hogy nem egy drágább, de "kakaóbiztosabb" gépet választottam. Ok, ez az én hibámból történt, meg is fizettem az árát. Tisztítás, kapcsolójavítás, és billentyűzet csere. És egész eddig teljesen elégedett voltam vele. De két hete az akku (vagy a töltésszabályzó elektronika) megadta magát, minden különösebb előjel nélkül. A jelenség: "csatlakoztatva, nem töltődik". Elkezdtem utánanézni egy kicsit a neten ennek a hibának, és meglepően sok ilyen jelenséggel találkoztam, többnyire ACER típusú laptopok esetén :(
    Ettől függetlenül szerettem ezt a kis masinát, de a hordozhatóságának ezzel vége, hacsak nem akarok megint költeni rá. És mivel nem akarok, meg most épp nem létszükséglet a hordozhatóság, így marad asztali gépnek, arra még jó. Szóval egyik szemem sír, a másik nevet.

    - Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

Új hozzászólás Aktív témák