Új hozzászólás Aktív témák

  • KraX

    őstag

    válasz BlackSoft #172 üzenetére

    Valoszinukeg van egy olyan vetulete is ennek a konzol vagy pc valasztasnak, hogy van aki egyszeruen belefarad a pc-s hardveres-szoftveres problemahalmazba (foleg ha tort jatekkal aka jatszani) es este faradtan mar csak be akarja pattintani az aktualis kedvenc jatekat es csalad mellet csak lazulni egy fel-egy orat. Ide lehet sorolni a lustasagot is. En valoszinuleg idosebb vagyok a legtobb itteni forumtarsnal es mar nem eg bennen az a tuz mint egykoron, hogy kepes voltam honapokat sporolni egy egy hardver elemre es ujjongo orommel szereltem be azt akar ejszaka is es teszteltem az uj eszkozt tobb oran keresztul. Ma mar nem kell sporolnom az uj hardverekre, de mar nincs is meg bennem az uj hardver utani birtoklasi vagy mint regen. Csak kell egy eszkoz ami ele lehuppanok es daralok egy kicsit amikor idom engedi. Erre _nekem_ jobb lenne egy konzol. Viszont en pc-n melozok es azt nem tudom kivaltani massal es ezert sem vettem eddig konzolt, hanem inkabb a gepemet toldozgattam foltozgattam.

    For the God Emperor!

Új hozzászólás Aktív témák