Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Jakuu #203 üzenetére

    Ott van fentebb mire gondoltam, nem kell találgatnod. De jó is hogy írod az adókat, az országonként eltérő áfát és egyébb illetékeket ki is hagytam a fenti felsorolásból.
    Félreértés ne essék, szerintem is szép kövér profitot realizál az Apple minden egyes eladott iPhone után, de a 200% az lehetetlenül sok.

    Amúgy a 0.005 százalékos profitadadó az írek agyszüleménye volt, az Apple meg még jó pár nagyvállalat pedig természetesen ugrott rá mint tyúk a takonyra. Hihetetlen, hogy a nagyvállalatok folyamatosan azt nézik, hogy csökkenthetik a kiadásaikat, és rohadtul nem érdekli őket a fair play, elképsztő...

    Az EU-nak kellett volna már jóval korábban rászólnia az írekre, hogy ez így nem ok fiúk, csakhát az EU nem a legolajozottabban működő gépezet sajnos. Az USA zsarolása az tényleg pofátlanság volt, de mivel az EU ilyen széttöredezett egyelőre (mert én azért remélem, hogy nem mindig lesz ez így) sajnos megengedhetik maguknak az amerikaiak, hogy az erő poziciójából tárgyaljanak velünk.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák