Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz 0P1 #110 üzenetére

    " .... Mert megállapodtak. Cserébe az amerikaiak se buktatták le az oroszokat a fake Gagarin űrutazás miatt .... "
    nem azért, mert végülis ment ember az űrbe, csak nem Gagarin?

    (#111) lezso6:
    " ... Szerintem titokban azoknak fizetnek, akik a konteókat gyártják. ... "
    szerintem is van ilyen összeesküvés az összeesküvés elméleteket kedvelők ellen
    moon rising - nekem ott bukik az egész, hogy nem tartom elképzelhetőnek h feltennének egy olyan retusált képet amiről üvölt, h leretusáltak valamit - hacsak ezt nem egy újabb rágnivaló csontnak szánták ...

    (#118) UnA:
    " .... Tehát amíg a titkolózás beteges szinten van, addig mindig lesz jogosultsága a konteóknak is .... "
    egy csaj ismerősöm mondta: az a baj, a férfiak világát éljük
    és mint 1-essel kezdődő személyi számú egyén, azt kell mondjam, kva-ra igaza van
    inside job - benfentesek - youtube-n csak ez a pár mp van fent, de a teljes filből lehet látni, hogy saját kis homokozójuknak tekintik az egész világot. És van egy elemző .. egy csávó ... aki szintén azt mondja mint a havercsaj - férfiak világát éljük.

    persze nem tudhatom milyen lenne a nők világa, de talán elég megnézni a fontossági sorrendet számukra kapcsolatkereséskor: stabilitás, család, kiszámíthatóság

    és nem egy csávót ismerek, aki felelőtlenül bevállal 1-2 gyereket, majd 6 év után pattan, mert neki kaland kell. csajt egyet sem. itt a két gyerek a gond, akik csonka családban fognak felnőni, és a feleség, aki magára maradt.

    ez az önzés, felelőtlenség, gyerekes hozzállás figyelhető meg a mai világ vezetésében is
    nem a földön élő 7-8 milliárd ember érdekét nézik, hanem játszadoznak a sajátjuknak gondolt kis homokozójukban, csak ők már az egész világot tekintik a játszóterüknek ...

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák