Új hozzászólás Aktív témák

  • .:ZS:.

    senior tag

    válasz #40553216 #4 üzenetére

    Nem csak hogy nem hajlandó elvinni oda, ahol nincsenek, hanem oda se hajlandó bekötni ahol vannak. Saját személyes történet:

    Augusztusban tervezett költözés volt, új helyre már július elején megrendeltem online a szolgáltatást. Benne volt a válasz emailben, hogy 3 hetet várni kell nem is foglalkoztam vele, volt jobb dolgom is. Aug elején felhívtam őket, hogy mi a bánat van. Közlik velem, hogy ők nem tudnak semmilyen rendelésről, mondom itt a gépi generált email, rendelés azonosítóval együtt cirka 4 héttel ezelőttről, hát ők akkor se látják (Ez már WTF), de akkor utána néznek. Fél óra múlva felhívott valami műszakis nő, tulajdonképpen csak 100-as netet tudnak bekötni, mert nagysebességű port már elfogyott, bővíteni nem fognak, mert jön az optika, de arról fogalmuk sincs mikor. Itt már erősen húztam a számat, de még azt mondtam, hogy 100Mbit is bőven elég munkára. Majd itt jött a csattanó, hogy mindezt szeptember vége, október elejére tudnák megejteni. Na itt mondtam, hogy elmennek a sunyiba, nekem aug 20 után dolgoznom kell a netről. Hiába ők baszták el, semmilyen szinten nem voltak hajlandók tenni azért, hogy nálunk hagyjam a pénzem. Besétáltam a Trébe, egy héten belül volt minden a lakásban...

    Hiába olcsó valami, ha ennyire szar a hozzáállás és ott sem tudják normálisan bekötni ahol papíron elérhető lenne.

Új hozzászólás Aktív témák