Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz #16939776 #21 üzenetére

    Tiszta sor (én is ATX-en vagyok most is), és én nem is ilyen értelemben nem értettem az ATX méretválasztást (sőt ezt pártolom én is), hanem olyan értelemben, hogy ha viszont már ATX, akkor igazán lehetett volna kicsit jobban trükközni, hogy a belső méretek megengedőbbek legyenek...

    A 4U-t is értem, mint szabványt, de nehezen tudom elképzelni, hogy ha csak valaki nem egy agyonra kicentizett alkalmatosságban, vagy audio rack-ben gondolkodik, hanem egy normálisban, akkor mondjuk ez a 20-30 mm plusz magasság gondot jelentene... De még egyszer mondom, ez lehet csak simán az én nyomorom. Más ettől még örülhet ennek a háznak nagyon is.... Helyettem is.

    Csak annyira kevés hiányzik hozzá, hogy ez egy "álomház" legyen az én szememben és ezért dühítőek valamilyen szinten a "hiányosságai" (direkt idézőjelben). De mindegy is, mert van megoldás, ugyanis nyáron kezdek egy új projektbe. Tavaly nyáron egy hasonló házat álmodtam meg szál-csiszolt alumíniumból, idén lehet lesz is belőle valami. De előtte bambusz-kuckómat kellene befejeznem... :B

    (#22) Duracellm...: persze írtam is, hogy az sem éppen egy tömegtermék... ;] :P

Új hozzászólás Aktív témák