Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz #48005376 #62 üzenetére

    Biztos azért van almás telód, meg tabod, mert nem szereted őket... Nekem az előbbi telóm Lg F6 volt, most meg már évek óta G3-at használok. És igen, Lg fan vagyok. És mi ezzel a baj? Te is azért veszed az alma cuccait, mert szeretd őket, ergo alma fan vagy és nem rossz értelemben véve. Sógim is azért alma fan, mert olyan telója van, meg notija, tab-ja, i-macje, stb. Nincs ezzel semmi baj. Ha ezt sértésnek vetted, úgy kell neked.
    Egy érvet mondjál, h miért baj, ha kivehető az akksi? Csak egy darabot! Én egy érvet nem tudok mondani a beépített mellett, mert nincs semmi előnye. Csak álatlában azok magyarázzák (érvek nélkül), h jó az, akinek olyan telója van. Nem az a gondom az ilyen kijelentésekkel, h nem tetszik, csak kíváncsi vagyok, h ami eleve szar, hülyeség számomra, más mivel magyarázza, h az miért jó?
    Ha meg fórumba írsz, néha-néha előfordul, igaz nagyon ritkán, h valaki kérdez tőled, vagy akár tőlem is valamit... De egyébént nem kell válaszolnod a kérdésemre, nehogy vérig sértselek vele...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák