Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morgh

    újonc

    31.-én vettem egy xm4-est. Én is tapasztaltam a nyomott hangzást és konkrétan megfájdult az NC-től a fülem. Nem lehet hallani, de érzem ahogy bizsergeti a hallójáratomat, generálva egy elég rendes díszkomfortot, amiből fél perc után stabil fájdalom születik a belső fülben.
    Hangja van rendes, abban nem kívánok vitázni, viszont az NC-je egy kalapnyi majom fingot sem ér.
    Metrón simán átjön minden ugyan úgy mint egy NC nélküli fejhallgatónál. Amikor meg környezetben van változás (pölö: leszállok a viliről és séta mód on) lehalkítja a zenét totál minimumra, besípol egyet (mocskodul zavaró) majd megy tovább minden. Kérdem én, így mi a franc értelme van az egész(NC)nek?!

    Kifejezetten azért vettem, mert híre szerint (sok összehasonlítás a Bose700-al meg hasonszőrű társaival) ennek van a legjobb NC-je, mert nekem igenis pont az kell, hogy a városból/tréKV-ból csendszobát csináljon (vagy megközelítse azt). Így viszont inkább hajlok egy egyszerű fülbigyó+ipari építkezési zajvédő füles kombó felé... :(((

  • Morgh

    újonc

    Még a vásárlás hetén vissza akartam vinni a boltba, ahol úgy gondolták, ha már van időm bemenni érte akkor lesz időm plusz köröket futni, úgyhogy elküldtek a szervizbe. Onnan hívtak múlt pénteken, hogy nincs hiba a cuccal és mehetek érte.
    Itt megjegyezném, hogy teljesen ugyanezen problémákat tapasztaltam apám xm3-asával is.
    Konklúzió: A hiba az én számít...izé szenzoromban van. Ez a füles nem nekem való. Sajna. Ezek után tényleg elgondolkodtató az ipari zajvédő+agybadugó kombó...

Új hozzászólás Aktív témák