Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabyB

    csendes tag

    szerintem nem csak otthoni környezetre kell gondolni, üzelti szektorban azért igen jól jöhet egy ilyen pl. prezentációknál, tervezőirodáknál, építészirodáknál, dekorstúdióknál stb... ahol a megjelenítés minnél jobb minőségű annál jobb.
    És itt a 2,5milla meg nem is pénz! főleg ha azt nézzük mit kapunk érte.

    [ Szerkesztve ]

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz csongi #65 üzenetére

    hát a 8k sem meg szerintem még a 4k sem belépő szint.
    nem a réteg a szűk, hanem akinek pénze van rá.
    de a világ nem csak magyarország. tőlünk nyugatra kb mindenkinek van pénze a high-end-re.
    nekünk is lenne ha fél milla felett keresnénk havonta.
    egyébként meg magyarországon is igen sokan keresnek annyit hogy teljen rá.
    csak menny ki az utcára, és nézd meg mennyi 10milla feletti autó hátmég 40milla feletti rohangál az utakon. azért ott már tellik rá ha akarja.

    Filmnézésre is csak lúzerek vesznek ma 4K-t meg akinek annyi pénze van hogy nem tud vele mit csinálni.

    8K meg szerintem ma csak pc-hez, ahol ki is tudják használni.
    Nem film meg fényképnézegetésre.

    Rendelerésre, rajzolásra pl kiváló.
    magyarországon is rengeteg ilyen alkalmazási lehetőség van világszerte meg milliónyi.
    Ha csak minden századik tervezőiroda vesz eggyet akkor is 10ezrével tudnak eladni már ma.
    Miért lenne akkor korai már most gyártani?
    6-7ezer font meg egy angolnak mi? semmi. észre sem veszi. vagy egy német mérnöknek?
    ne vicceljetek már. azért mert a magyar csóró. ez senkit nem érdekel a nagyvilágban.

  • CsabyB

    csendes tag

    válasz PuMbA #68 üzenetére

    igaz lehet... az árakkal annyira nem vagyok per pill képbe.

    lehet hogy egy ugyanakkora méretű, egyforma felszereltségű és tudású 4k csak 5ezerrel drágáb a fhd társánál, nem mernék vitába szállni.

    Erre válaszolhatna valaki aki képben van az árakkal és a termékekkel.

    csongi

    Rendelerésre, rajzolásra pl kiváló. <- szükség
    magyarországon is rengeteg ilyen alkalmazási lehetőség van világszerte meg milliónyi.

    film+tv+képnézegetésre otthonra 8k-ra nincs szükség ma még.

    Japánban meg mint a cikk is írja jövőre már a tv-t is 8k-ban nézhetik a japók. <- szükség.

    magyarországon várhatóan évek mulva sem nézheted a tv-t 4k-ban <- nincs szükség

    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák