Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    Ami nekem nem tetszik ezekben a gyari rendszerekben a rugalmatlansaguk. Ott van mondjuk az opel vagy a ford. szerintem mindket gyarto szoftvere egyszeruen rossz es az olyan extrak, mint a navigacios alkalmazasuk sem jo. Na marmost ha oda jutnek, hogy vehetek autot, akkor nekem fontos lenne egy normalis fejegyseg. Legyen benne tolatokamera es radar, normalis kezelofelulet a radionak, zenehallgatashoz, ill. navigacio is. Miert nem tudjak megoldani a nagy gyarak, hogy minden autoba ugyanazt a fejegyseget rakjak be ugyanazert a penzert, es mondjuk mint egy alkalmazasboltban ha en odaig vagyok a Ford navigacioert, akkor en megveszem azt. Mert nagyon jol tudjak, hogy a navigaciojuk, amit draga penzert eladnak, egy google maps-hez kepest ratyi es senki nem lenne hajlando kiadni fel misit erte. Mukodik a termekkapcsolas es ezzel visszaelve olyan dolgokat vetetnek meg az emberrel, amit nem fog hasznalni, mert hasznalhatatlan...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák