Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Mr.Silkó #1 üzenetére

    Nem az látszik, sokkal inkább az, hogy a gyártók képtelenek normális alternatívát lerakni. Pont ahogy itt az egyik kolléga is mondta, régen veszett jó áron lehetett kapni olyan tableteket, amik igaz nem voltak erőművek, de volt tisztességes háttértár, OTG kábel és gyönyörű kijelző, kiváló betekintési szöggel. Ennél többet nem kell tudjon. Anno pontosan ilyen volt a WayteQ xtab-70 dci-m. Pofátlan jó áron lehetett kapni és 4 évig tablet volt, stock 4.0.3-as droiddal. Aztán meghalt, vettem egy Alcatel Pixi3 (10")-et, ami jóval drágább volt, mint anno a WayteQ, igaz 10"-es kijelzővel, de botrány minőséggel, használhatatlan szétcseszett Android 5.0.1-el és egyébként is az egész minősíthetetlen, már most szar rajta kb minden, pedig nagyjából 1-1,5 éves lehet. Azóta is keresek normális ár/érték arányú tabot, amire érdemes lehetne lecserélni, de sehol semmi, még az állítólag nagy árbajnok csoda Xiaomi is 60-65 környékén adja a tabletét, ami azért számomra kicsit vicces. Akkor inkább rendesen beleásom magam és veszek egy iPad-et, de annak a tudását meg nem használnám ki, bőven elég lenne egy olyan droidos tab, amit leírtam.

    Szóval helyből az a probléma, hogy míg telefont az ember általában 2 évente cserél, addig tabletet addig, amíg az eszköz működik. Utána pedig nincs már rendes utánpótlás, vacak az összes, ezért van csak annyi hsz, amennyi.

    pusszycat

    Az LG G Pad specifikációk alapján tényleg nagyon jó lehet, sokat szemeztem vele, de itthon sehol sem látok eladó új LG tabletet. :( Van esetleg valami titkos tipped, hogy hol lehet szerezni? :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák