Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZGO

    tag

    válasz nubreed #4 üzenetére

    Szia,
    én teljes megelégedéssel használom mindennap.
    Játék, film, web, office stb stb.

    Tény, hogy van pár program amit "lusták" update-el kompatibilissé tenni adott program fejlesztői, de nekem szerencsére csak az SSD-t támogató program /Samsung magician/ bajlódik kicsit.

    De nekem tökéletes, az igényemet kielégíti. Meg hát pár évvel ezelőtti notebookról van szó (3éves), és itt is érvényes mint a tv-nél: FHD és 4K felbontás ide vagy oda, látható különbség van! Látni kell egymás mellett őket, hiába ilyen "kicsi" a képernyő. Bizonyos programoknál igencsak jól jön ez.
    Anno azért döntöttem ekkora felbontás mellett, mert hiába volt FHD verzió, az akkor is annyiba került majdnem mint ez a 4K kijelzős. Ha már elkértek érte annyit amennyit, hát miért ne kérném bele az új technológiát. Még szép. Mostanra meg szerintem szépen, bőven észrevétlenül eltűntek a kezdeti skálázós és egyéb döcögéseik.

    A statikus részek beégésének idejét meg talán kitolhatnák úgy, mint a telefonokon az "always on display" állandó kis vándoroltatásával ?!? Bár ennek Windows feature-nek kellene lennie, attól függően működne, hogy milyen kijelzőn van megjelenítve.

    Amúgy én azt hittem hamarabb meglépik ezt a piacot is az OLED kijelzők.

Új hozzászólás Aktív témák