Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Giovan! #177 üzenetére

    ", hogy a fogyasztóknak ezentúl ne kelljen minden új mobilkészülékkel új töltőt is venniük"

    Ez eddig szép,és jó.

    "az egységes töltő bevezetésével egyidejűleg ki kell dolgozni egy stratégiát az új készülékek és az eddig velük járó töltők szétválasztására,"

    Jól kidolgozták :U

    Főleg most, hogy lassan minden gyártó más sebességű gyorstöltést tesz lehetővé, és azok is rohamosan fejlődnek.
    ha van egy két éves töltőm ami tud 10 wattot, akkor milyen jól ki tudom vele használni a mostani 30 wattos lehetőséget amit az új telefonom tud. Tudom vegyek külön töltőt. Akkor viszont semmivel nem vagyunk előrébb környezetvédelem szempontjából. Ugyanúgy van plusz egy töltőm, és van mellé még egy csomó szemét amit megspórolhattunk volna, ha bele van téve a készülék dobozába.
    teremtsék meg a feltételeket. Mindenkinek legyen ugyanolyan sebességű töltője ugyanolyan csatlakozóval. az átalakító nem jó, mert az is plusz szemét. ugye ez csak egy álom. de ha meg is valósulna, még mindig ott a fejlődés. Hiába ugyanolyan az összes ha két év múlva jön a fajlődés, azzal együtt a gyorsabb töltők. mindenki cserél? vagy nem fejlődünk, mert az szeméttel jár?

    Meglépte ezt az Apple, sokan fogják követni, ebben is biztos vagyok. De az a marketing maszlag a környezetvédelemről csak rizsa. De úgy néz ki mégis kell, köré, mert sokan beveszik. sőt vannak akik tapsolnak is hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák