Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz aujjobba #921 üzenetére

    Nem akarok belemenni, mert ahány ember, annyi preferencia. Úgyhogy ne nyissál ebből vitát, mert nem kettőnk között kell megállapodni, hogy milyen univerzális megoldást adjunk a maradék ~ 8mrd embernek, mert ilyen nincs. Mindenki megveszi magának azt ami neki megfelelő vagy amit úgy érez, hogy megfelelő (lévén fogyasztói társadalomban élünk), legfeljebb kiderül, hogy tévedett.
    Én annyi mindenre használom a gépet és nem veszek bele túl drága VGA-t, hogy nem éri meg a PC+konzol, nekem. Nekem. Másnak lehet. Én számtalan opciót megnéztem: milyen játékok elérhetőek az új XBOX-ra (mert itt van csak úgy tudom bill+egér támogatás), melyek a multi címek, melyek az ingyenes címek, mit lehet még a konzollal csinálni gamingen kívül, stb... Akinek más a jó csinálja, vegye. Legfeljebb direktbe próbálja ki, hogy jól mérte-e fel az igényeit vagy nem és ha nem, még mindig eladhatja. Én elméletben végigmatekoltam miden opciót. Amúgy is csak XBOX Series X-szel lennék kibékülve az optikai meghajtója miatt, Series S-szel meg nem lehet adni-venni használt gémeket. De már a PC+Series S sem adta ki. Pláne, hogy az egyik nagy kedvenc játékom semmilyen konzolra nem érhető el. Még azt is lenyeltem volna valahogy, de úgy sem...

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák