Új hozzászólás Aktív témák

  • Smithy87

    senior tag

    válasz LK #692 üzenetére

    Ahány teszt annyi eredmény tudok linkelni olyat én is ahol gen3-on is elveri az rx 570-et vagy minimum partiban van. Vagy olyat ahol az egyik tesztelőnél grafikonon forza 5 ben 25 fps-t tud a másiknál videon 55 öt. Kicsit árnyalt nézőpont annyi eredmény. És sajnos a mikor mennyiért vettem teljesen irreleváns. Én is vettem 1060-at anno 70 ért mert épp annyiba került anno. Meg vettem 100ért 960-at mert annak épp akkor annyi volt az ára. Megérte? Nem 2 hónappal később mind kettő 20k val olcsóbb volt. Kellett igen... Nem azt mondom, hogy best buy de ha beáll az ára értelmezhető a teljesítménye is és az ára is. Most ennyibe kerül a beugró. 2 éve 550 et utánnad dobták 20-ért most 70k... És igen neked cserélni NEM éri meg. Ha beáll az ára 100 körülre és elpukkan az 570 akkor megérie? Ha 4 gb elég mert olyan játékkal bagy olyan beállítással játszol amihez elég akkor lehet...

    A linekt tesztet szám szerűleg értem de aki ilyen kártyát használ nem hiszem hogy 144Hz es monitoron tolja... ebben az esetben a 60+ elég

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák