Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Érdekes hír, de nem tudom mennyire érint engem. A jelenlegi generációt kihagytam, időm se volt játszani, de a következőt tervezem. Jelenleg még mindig úgy érzem, hogy ps-t veszek majd, de ez persze változhat.
    Ahogy elnézem, ez a felvásárlás olyan játékokat érint, amikkel nem játszok. A falloutot próbáltam régen, de nem jött be. Doom van még? Ezen elcsodálkoztam.
    Nem ismerem a game pass-t, csak hallottam róla. Oda minden új játék bekerül, vagy csak válogatott darabok? Mert ha csak bizonyosak, esetleg régebbiek, akkor ez bár egy jó lehetőség, mégse hiszem hogy annyira érdekelni fog. Ami tetszik az xbox-ban az olvasottak alapján, az a visszafelé kompatibilitás, a ps-en ez rendre vagy nem, vagy furcsán működik.
    Egyelőre a meglátom-verzió van nálam, de előre kisebb esélyét látom egy xboxnak.

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz saelin #224 üzenetére

    Minek ez a sok játék? :DDD Csináld úgy mint én; novemberben bekerül a konzolba az aktuális évi call of duty lemez, amit majd kicserélsz jövőre az aktuális évi call of duty lemezre, és addig játszol multiban.
    Igaz, pár év múlva rájössz, mint én, hogy időgépbe kerültél, és elment melletted 5 év úgy, hogy nem tudod megmondani, hogy mi történt veled ez alatt az idő alatt, mert pl. minden szabad percedben a Strikezone 24/7-ben voltál, igaz már fejből tudod, hogy hol kell abbahagyni a futást, hogy a sarok mögül kiérve pont lőni tudjál... :((

Új hozzászólás Aktív témák