Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oris

    aktív tag

    válasz Digitalis #15 üzenetére

    Segítsetek, milyen oldalakon találok illesztékeket?

    "Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Digitalis #15 üzenetére

    KZ ATR-mellé, ma végre megérkezett a KZ EDR2. Fizikailag rendben, tartós és minőségi darabnak tűnik.

    Gyorsan összeeresztettem őket. :-)

    Első traktusoknál szinte hátra hőköltem, hogy ez igen, mennyire remek egy KZ ez is! Még mielőtt "temettem" volna az ATR-t, hátra dőltem. Hallgattam... A jól bejáratott ATR-hez szokott fülem viszonylag hamar jelezte, hogy ez csak illúzió, itt túlságosan steril és pontszerű a hangzás, sőt talán egy kicsit beszűkült is.
    Minden hangszert külön-külön, kissé forszírozva szeretne nekem megmutatni, mert ő olyan kis stréber.

    En bloc, az ATR-nek kevesbb mélye van, de az definiált, és ha kell mélyebbre is kúszik!
    Persze nagyon nyers még az EDR2, járatással előbb-utóbb biztos változik majd a rajz.
    Ennek ellenére meggyőződésem, hogy többen lennének, akik inkább az EDR2 után nyúlnának. Nagyon sokaknak tetszene, mert kissé harsány, meg a csillogó magasaival is elvarázsol, illetve nagyobb hangerővel is szól. Kiegyensúlyozott ATR után hallgatva, kevésbé "unalmas" mert ha szebben nem is, de mindenképp látványosabban szól. :U
    ( A botfülemhez és a zenei mércémhez mérten, véleményem szerint az ATR-hez képest ott vérzik el, hogy a nagy bizonyításban elfárad, gyenge a textúrája, 3D zengése, levegőssége, analógra hajazó mivolta és a zeneisége)

    Szerk: Mechanikus kábelzajt is elég erősen hallani.

    [ Szerkesztve ]

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák