Új hozzászólás Aktív témák

  • dogi01

    aktív tag

    Tervezek beszerezni egy használt Xiaomi m365-et.
    Mire figyeljek oda vásárlásnál?
    Eladó leirasa:
    "2018 októberében lett vásárolva a Lurdyban, számlával. Azóta négy defektem volt és egy csavartörésem. Szerencsére esésem nem. A gyerekbetegségek javítva lettek: A garancia lejárta után kicseréltem a rögzítőfület és csavart erősebbre. A belsők erősebbek mint a gyári. A kijelző kapott egy nyomtatott vízhatlan védelmet. Kezdetektől fogva volt rajta sárvédő merevítő, ennek ellenére a hátsó lámpa mégis megadta magát. Müködik, de halványan. Nem akartam forrasztgatni, felkerült egy tölthető biciklis lámpa mely jobban is látható mint a gyári. Tekintettel arra, hogy mindennapi munkába járásra használtam (napi 7-8 km), sajnos már nem ragyog régi fényében, használati nyomok vannak rajta szépen, de egy megbízható, vízálló rollerről van szó. Még az eredeti firmware van rajta, nem akartam frissíteni. Megvan hozzá az eredeti doboza és egy gyári új külső (az első kerékre a múlt héten tettem fel a másik gyári új külsőt egy defekt alkalmával). A sárvédő merevítő is megvan, de már toldozott foldozott így inkább levettem. A csavartakaró csíkokat sajnos valamelyik defektnél nem tettem vissza így elvesztek - funkciójuk egyébként sincsen. Ha valaki szeretné, teszek rá szép piros matricából egy csíkot... :) A puha markolatok ennyi idő alatt kissé megkoptak. Nekem így jó volt, de már megrendeltem az újat, az még jár hozzá."

    65000ft-ot kér érte. Vélemenyem szerint annyit megér

Új hozzászólás Aktív témák