Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Én is pont most készültem beregelni a metacritic-re,csak és kizárólag azért,hogy lepontozzam... Ennek egyszerű oka van: Megvettem anno az mw1-et,utána az mw2-t is majd a BO-t is. Az mw2-vel majdnem 2 évig nyomtam,(eredetivel és alterrel egyaránt). A BO nem volt nagy durranás nekem úgyhogy maradt az mw2. De amit most látok mw3 cimen az nekem,aki tényleg törzsjátékosnak számitok vérlázitó. Főleg ha azt nézem,hogy megvettem a BF3-at is mert annak idején a BF2-vel is nagyon sokat játszottam,az is nagyon tetszett.
    Egyszerűen nem hiszem el,hogy annyi rekord-döntögetés,megannyi lóvé beszedése után nem volt annyi nyeresége az Activision-nek,hogy készitsen egy ***** új motort a játék alá...
    Most megint beszedik a sok lóvét(tőlem nem mert én 4300-ért vettem itt a ph-n) ami nem mellesleg szintén őrület,hogy ezért 12.900 ft-ot kérnek alaphangon,és a következőt szintén erre a motorra fogják épiteni(megirták). Azért ha valaki erre a 3. részre azt mondja,hogy: "fenomenális"...,meg: "az év játéka",meg:"jobb lett mint az előzők" az szerintem nagyon áltatja magát. Gyakorlatilag ugyanazt kapjuk 4 éve emberek! :(( Fel kéne ébredni! Ez már tényleg valamilyen pszichológiai befolyás amit Kotick csinál... Csak tátott szájjal figyelem ahogy a saját haverjaim közül is néhány akkor is istenitette mikor megjelentek az első gameplay videók a youtube-on és lehetett látni,hogy gyakorlatilag egy DLC+mod az egész mw2-re. Nem azt mondom,hogy 0 vagy 2 pontot ér de, hogy 5-6 pontnál többet nem adnék érte az tuti! Ha ez 8-9 pont akkor a BF3 amivel dolgoztak és meg is látszik rajta hogy dolgoztak, akkor az kb.15-17 pont... Én nem tudom miért vannak felháborodva az emberek,hogy ilyen keveset kapott,kiváncsi lennék azok közül akik ennyire védik,mondjuk 10 emberből hány játszott vele multiban legalább egy évig? Több száz multiórát! Mert azért szerintem azok véleménye számit igazán és nem azoké akik minden évben megveszik,végigviszik a single kampányt azt helló. És szerintem igenis sajnos azoknak a felhasználóknak az elkeseredett kritikáját láthatjuk akik eddig csak játszottak vele és nem törődtek a kritikákkal,de mostanra tele lett a tökük.
    fúúú kicsit hosszúra sikeredett,de még igy sem fért bele minden ;)
    Egy szó mint száz: Csak pislogok mikor látom hogy hány behunytszemű ember védi,miközben ordit róla,hogy: "Ezzel jól átb***** titeket,és lehúzunk lóvéval"...
    Peace!

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák