Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxbury

    őstag

    "azért nem hinném, hogy a MW3 ilyen rossz játék lenne. Már csak azért sem, hiszen épp tegnap írtuk meg, hogy a Call of Duty Elite szolgáltatás pont az miatt omlott össze, mert rengetegen vették meg a játékot és egyszerre akartak rá regisztrálni."

    Ők még nem tudják, hogy milyen a játék, hiszen még nem aktiválták. :)

    Egyébként én kipróbáltam havernál. Ő ezt vette meg, én meg a BF3-at.

    Nem részletezem inkább, hogy milyen érzések fogtak el, de elég annyi, hogy nem tervezem a megvételét.

    Mivel a cikk is kitér a BF3 szebb grafikájára, így gondolom itt is szabad akkor. Össze sem lehet hasonlítani a két játékot. A játékosok szavazatait kb. osztom én is mind a 2 játékra.

    Amolyan 2 végletnek nevezném őket, pedig régen az MW2 bűvölt el a grafikájával, akkor meg is vettem. Ez most kimarad... Sem grafikai, sem mozgási, sem fizika, sem kidolgozottság téren nem egyenlő a két játék. Bár az igaz, hogy nem is kell hozzájuk ugyanolyan erős gép, azt aláírom.

    Az év játéka címet ez biztos nem fogja elvenni a BF-től.

    Ha moderálni akarjátok a hozzászólást (összehasonlítgatás miatt), akkor a cikket is moderálnotok kell. Bár én nem érzem ennek szükségességét.

    És nem elfogultságból mondom az egészet, mert eddig egy BF-et sem vettem meg sosem, viszont MW-ből többet is.

    [ Szerkesztve ]

    | Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

Új hozzászólás Aktív témák