Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Kristof93 #17 üzenetére

    Olyan érzésem kezd lenni, mint amikor a kritika lehúz mondjuk egy filmet, aztán kiderül, hogy a közönségnek viszont nagyon is tetszik. :)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kristof93 #33 üzenetére

    "Azért remélem túl sokat nem használod az egeret cikket írni, lehet innen ered a probléma.."

    Bizony. Cikkíráshoz nem kell állandóan források között navigálni (itt ráadásul nem is egy monitoron), közben nem kell soha elérni mondjuk Discordot vagy levelezőprogramot, átolvasáskor sem egyszerűbb és gyorsabb a kész szövegbe kattintani javításhoz, mint kurzorpozicionáló billentyűkkel bíbelődni, meg persze képmanipulálás is nulla, főleg a heti rendszerességű anyagok esetén. Nem is értem, miért használok egyáltalán egeret.

    A probléma onnan ered, hogy nem a fontos részletek ("Neked," "nekem", "Kinek mi.") átugrása utáni projektálás kellene, vagy személyes sértésnek venni egy termékről szóló véleményt. Pedig azt fel sem hoztam, hogy szubjektíven rövid időn belül szó szerint diszkomfort érzést kelt, majd fokozatosan fizikailag fájdalmassá válik számomra a nehéz egerek használata a romon lévő ízületeim miatt (az állandó emelés/repozicionálás végett játékban meg aztán hatványozottan; 10-15 perc a ~65 gramm feletti egérrel már elég arra, hogy váltani szeretnék, leginkább 50 gramm környékére vagy legjobb esetben az alá – desktopon még elmegy a 80-90 gramm is, de nem indukál komfortérzetet az sem, inkább alternatíva keresésére sarkall), mert ez nem általános érvényű dolog, ezért nem szeretem érvként felhozni, de úgy látszik, kellett volna.

    A szarkazmusod nem frappáns, csak azt mutatja, hogy nem ilyen munkakörben dolgozol.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kristof93 #55 üzenetére

    A saját preferenciám leírása, majd egy egyszerű tényközlés (ami megint csak egy termékre vontakozik) "lekezelő", a tiéd (valóban igen kedves, személyeskedő stílusban) persze nem, az nagyon is rendben van.

    Értem.

    "Az hogy a te izületeid "romosak" - ettől még nem kell mindenkire általánosítani"

    Várj, idézek a #35-ből: "Pedig azt fel sem hoztam, hogy szubjektíven rövid időn belül szó szerint diszkomfort érzést kelt, majd fokozatosan fizikailag fájdalmassá válik számomra a nehéz egerek használata a romon lévő ízületeim miatt (...), mert ez nem általános érvényű dolog, ezért nem szeretem érvként felhozni, de úgy látszik, kellett volna."


    Ugye szó nem volt mindenkiről, hanem csak magamról, itt is, meg a #20-ban is. Ugye. :U

    Korábban, a #33 előtt meg egy deka szarkazmusom sem volt feléd, szóval te kezdted, de mindegy. Jól magadra vetted a szó szerint semmit.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kristof93 #71 üzenetére

    A cikkben a segítő szándék kezdődött, ahogy mindig, de azért vicces, hogy csak a rosszat látod bele, viszont ez nem rólam árulkodik. Nem néztem be semmit, és a helyén kezeltem, sajnálom, hogy a véleményeddel nem egyezett, de elfogadom. Remélem, egyszer túl tudsz majd lépni ezen.. : /

    "De ugye mi nem is tudatjuk mi a jó nekünk,

    Miért nem tudhatod? Díjaznám, ha nem adnál a számba szavakat, mert hogy ilyet nem írtam sehol, az biztos. Jöhet link, ha ilyen volt, megkövetem magam.

    Ha a "vannak, akik"-ből / "sokan"-ból te ezt szűröd le, az már a te sarad, mert nem kellene olyan inget magadra venned, ami nem a tiéd, főleg, mivel azt is írtam, hogy van, akinek szimplán ez a zsánere és kész; ha azt akarnám mondani, hogy te/ti nem tudhatod/tudhatjátok, akkor azt írnám. De nem fogom, mert feltételezem rólad, hogy információgyűjtés után (vagy anélkül) el tudod dönteni, hogy mi neked a jó. Köszönöm.

    "hiszen a prohardver egér topicjában mást mondanak a 'szakértők'."

    Mást. Meg más jobb, egerekkel foglalatoskodó helyeken is kb. ugyanezt fogják mondani, de ez a részlet "valamiért" mindig kényelmesen mellékvágányra kerül. És igen-igen magas az elégedettségi indexünk az elmúlt ~8 évben. ;) Konkrétan így hirtelen nem emlékszem senkire, aki megbánta volna, hogy tanácsot kért volna a topiklakóktól.

    --------------------------------------------------------------------------

    (#70) CptAdamica: Ha az általad leírtaktól is függhetne ebben a témában emberek pénze, lehet, hogy te is megpróbálnád másképp, kicsit szélesebb perspektívában látni a dolgot. A cikk tárgyilagos volt.

    Azt viszont nem értem, hogy miért kell kiforgatni a szavaimat, és egyből úgy beállítani a dolgot, mintha marketing áldozatnak neveznélek. Az meg sem fordul a fejedben, hogy már réges rég elkönyveltelek a "nekem ez tetszik, jó, bevált, más nem igazán érdekel" kategóriában. Miért van ez?

    Ettől függetlenül nyilván okkal vannak mindenféle összegfoglalós szakmai topikok, és nem hasraütésszerű madárjóslás megy a legtöbben, ebben egészen biztos vagyok. Megint csak az elégedettségi indexünkkel tudok előhozakodni, ami kimagaslóan jó, és értelemszerűen ennek jól körülhatárolható oka van; az alap irányelvek működnek. Egyébként meg pont ma ajánlottam valakinek, hogy várja meg a G502 X Lightspeedet.

    Mindenre leírtam a miértet, nem is szűkszavúan, sőt. Ha nekem nem hiszel, nézz szét külföldön a megfelelő helyeken. Vagy ne, és csak használd, amit szeretsz.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák