Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz tibaimp #28 üzenetére

    A technológiája köszönőviszonyban sincs ezekével, bár a szenzora már a megjelenésének idején sem volt high-end (felületfüggetlen, ~5 százalékos pozitív gyorsulás, de a perfect controlja sincs a közelében az újakénak, ahogy az anomáliamentesen használható legmagasabb felbontás sem; nem véletlenül halt ki a lézeres vonal).

    A súlyozhatóság tipikusan random gimmick, aminek vajmi kevés értelme van az ár növelésén kívül (legalábbis egy alapból dögnehéz eszköz esetében), de szerencsére ez a vonal mára eltűnni látszik, csak egy Finalmouse és egy Logitech G PRO Wireless kellett hozzá.

    tl;dr: Nem, egyáltalán nem tudja. : >

    ------------------------------------------------------------------

    (#27) Semplar: "Én sem használok egérpadot. Kihúzható bútorlapon van az egér a billentyűzettel együtt. Sokkal jobban siklik, mint az egérpad és könnyebben tisztítható."

    Mint melyik egérpad milyen talppal, és meddig lesz konzisztens? Kopik ám az asztal is, de abból újat drágább lesz szerezni, mint akár egy über high-end padot. Plusz ott a kényelem is, bár realtíve sokan szeretik a nulla párnázást. Ja, meg a méret; nem mindenki ugyanakkora alapterületen használja az egerét.

    Másrészt ahogy fentebb írtam a #22-ben, nem feltétlenül a minél gyorsabb siklás a legjobb. A leggyorsabb felület egyébként a savmaratott üveg (Icemat, SkyPAD), és az valóban nem fog elkopni, cserébe viszont télen néhány percig hideg, kényes a szennyeződésekre/porra (sűrűn át kell törölgetni), a hangját van aki bírja, van aki nem (én a falra mászok tőle), és zabálja a teflont, az alternatív anyagokkal (kerámia, szintetikus zafírkristály) meg elképesztően hangos lesz. Viszont ha együtt tudsz élni a negatívumokkal, a leggyorsabb és legtartósabb opció, gyakorlatilag egy életre szóló beruházás (és így már az ára sem annyira ijesztő).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák