Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    A tapinapi tapasztalatok:
    1. A stabi tényleg tökéletes, hozza az M5 szintjét, és jobb bármilyen létező egyéb stabilizátor megoldásnál.
    2. Az első OM-D, aminek tudom használni a keresőjét. Az M5 és az M1 keresőjét használva a dslr-ekhez hasonlóan beleér a túlméretes orrom a kijelzőbe, de a M10-nél elfér a váz mellett. Talán pár milliméterrel el van tolva balra, és jobban ki is áll a síkból. Lényeg, hogy nekem pont jó.
    3. Sokkal jobb a fogása, mint az M5-nek. A kis markolat éle pont megfelelő, míg az M5-ön túl gömbölyű, és ott a váz mindig menekülni akar. Az M10 fogásra jól közelíti a PL1-et már az extra markolat nélkül is.
    4. Gombok, tárcsák jók, de a hátsó a vezérlőtárcsa fölöslegesen lett kiemelve a minitoronyra, lejjebb nekem jobb volna. Az expo gomb mérete nagyon jól sikerült.
    5. A színeivel nem vagyok kibékülve. Jpegben nem hozza a tradicionális Olympus színeket (ahogy a többi 16 megás szenzoros Oly sem). A PL1-em színvilága sokkal jobb, élőbb, kellemesebb. A jpeg motorja ettől még nagyszerű, de más.
    6. A kitobija nem tetszik, kicsit sem. A képeket otthon megnyitva az első mondatom az volt, hogy mi ez a szar. Gondja van a kontraszttal. Ugyanott, ugyanazzal a vázzal a többi objektívvel normális képek készültek, a kitobi gyenge fényénél olyan, mintha egy koszos ablakon néznék ki. Normál fényénél ezt nem tapasztaltam.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák