Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    Diablo3 2009 4. Q... hát ezt megnézném... milliós nagyságrendben mernék rá fogadni, hogy nem lesz akkor kész... és örülhetünk, ha 2010 karácsonyára megkapjuk... sc2-ről már vagy 2éve csorognak az infók, d3-nál pedig alig 1éve kezdtek jönni és most uborkaszezon van... kizárt, hogy bő fél év alatt felpörögjenek és nyomassák az infót, aztán jöjjön a béta meg minden... főleg, h a sc2-nek előbb kell kijönnie... :S
    max payne3/bioshock2 viszont lesz addig... sc2-ről nem is beszélve... el lehet szórakozni :) szerintem sc2=99%, hogy hatalmas siker lesz... bioshock2=60%, hogy nagy siker, 20% hogy átlag folytatás... és 20%, hogy elcseszés... max payne3 pedig 50-50%, hogy vagy nagyon jó, vagy pedig nagyon sz@r... de csak szerintem :) jah és mafia2 is hasonló lesz, mint a sc2=szinte tuti siker :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dabadab #4 üzenetére

    azért van a listában pár név, aminek már kultusza van: pl final fantasy sorozat... nem szeretem... pár percet ha játszottam vele, de egyik haverom nyomta anno nonstop nem tudom melyik részét és láttam nála eleget... nem jött be, de rengetegen oda vannak érte meg vissza... :S a bioshock főleg a fiatalabbaknak ütött nagyot... lényegében a rendszere olyan mértékben a system shock2-é leegyszerűsítve, mint pl a deus ex1 rendszere után a folytatásé... nem lett rossz, csak rövid és hangulatban nem ér fel a system shock2-höz... gt-nak is szép nagy rajongótábora van, diablo-rol nem is beszélve... :) a max payne meg hatalmas volt anno, a folytatás már kevésbé... a film meg ultragagyi... :S ez is rókabőrszagú, de kap egy esélyt nálam... a mafia viszont elég egyedi (azt leszámítva, hogy lényegében szerintem egy nagyon jó sztorival és atmoszférával megspékelt "gta-klón") és megérett már egy ráncfelvarrt folytatásra...

    én mindenesetre kíváncsi vagyok pár névre... aztán majd meglátjuk milyen lesz...

    új nevek viszont tényleg nem nagyon jönnek... főleg stílusteremtő játékkal... a mirror's edge mondjuk elég egyedi lett újabbak közül (annak ellenére, hogy nem lett nekem kedvenc)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #15 üzenetére

    viszont eszembe juttattad az új wolfensteint, ami tuning idtech4 motoros :) ezt nem várják? honnan jöttek ezek? :) szerintem a wolfenstein név örök...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #18 üzenetére

    mi az undying-ot nyomtuk párhuzamosan... kb 2000-2001 körül majáliskor lett meg... haveromnak mintha tnt2 vantája lett volna, nekem meg voodoo2 volt... kinéztünk falusi majálisba, pangás volt, mentünk is haza azonnal undyingozni ezerrel :) első végigjátszás tartott vagy 4-5 napig fejenként... én voltam az első az 1600fős faluban, aki ki tudta nyírni a főbosst :) büszke is voltam magamra rendesen... jó lenne, ha lenne a játéknak folytatása, mert a hangulat/atmoszféra számomra 10/10 volt... a jericho már nem sikerült annyira jóra, de el lehetett azzal is lenni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák