Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dabadab #4 üzenetére

    azért van a listában pár név, aminek már kultusza van: pl final fantasy sorozat... nem szeretem... pár percet ha játszottam vele, de egyik haverom nyomta anno nonstop nem tudom melyik részét és láttam nála eleget... nem jött be, de rengetegen oda vannak érte meg vissza... :S a bioshock főleg a fiatalabbaknak ütött nagyot... lényegében a rendszere olyan mértékben a system shock2-é leegyszerűsítve, mint pl a deus ex1 rendszere után a folytatásé... nem lett rossz, csak rövid és hangulatban nem ér fel a system shock2-höz... gt-nak is szép nagy rajongótábora van, diablo-rol nem is beszélve... :) a max payne meg hatalmas volt anno, a folytatás már kevésbé... a film meg ultragagyi... :S ez is rókabőrszagú, de kap egy esélyt nálam... a mafia viszont elég egyedi (azt leszámítva, hogy lényegében szerintem egy nagyon jó sztorival és atmoszférával megspékelt "gta-klón") és megérett már egy ráncfelvarrt folytatásra...

    én mindenesetre kíváncsi vagyok pár névre... aztán majd meglátjuk milyen lesz...

    új nevek viszont tényleg nem nagyon jönnek... főleg stílusteremtő játékkal... a mirror's edge mondjuk elég egyedi lett újabbak közül (annak ellenére, hogy nem lett nekem kedvenc)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák