Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Rickazoid #1 üzenetére

    Amint ez elterjed, a számítógéppel való munkavégzés is nehéz fizikai munkának fog számítani, hiszen egész műszak alatt (minimum 8 óra) gimnasztikázni kell. Ez nem túl barátságos.

    "beszédfelismerés majd egyszer jól jöhet, de a legtöbb esetben az sem túl kényelmes, főleg ha más is tartózkodik pár méteren belül."

    Nem is csak az, de egész nap egyfolytában karattyolni rendkívül fárasztó. Csak próbáljon meg valaki egy több oldalas cikket felolvasni rosszul látó, vagy géphez nem értő, de érdeklődő szülőjének. Néha még elmegy, de tíz-tizenöt perc intenzív fennhangon történő beszéd közben szárad a száj, egy liter vizet meg kell inni, és agyilag is fárasztó. Ezek az én tapasztalataim.

    OFF: Én attól kapnék hülyét, ha a számítógépek úgy viselkednének, mint a sci-fikben. Nézzetek meg egy filmet. Állandóan csipognak, meg ciripelnek, ha egy sor szöveget kiírnak a képernyőre, akkor is. Ha valaki lenyom egy gombot, akkor is. Micsoda kakofónia lenne egy zsúfolt, több munkaállomásból álló számítógép-teremben egy munkahelyen. :))

    Szóval nekem kissé PV szagú az egész.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák