Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hülyegyerek

    addikt

    Ejj,már megint az a fránya elfogultság....Annak ellenére,hogy tényleg egy egyszerű,filmből adaptált tps-ről van szó,szerintem igenis szórakoztató tud lenni arra az 5-6 (no pl. ezt meg sem említetted negatívumként) órára,amíg az ember végignyomja.
    Azt meg abszolút nem értettem,hogy te mit nevezel csúnyának,mivel én direkt meg-megálltam néhány percre a játékban körülnézni,és pl. a francia kisváros nagyon szépen nézett ki.Voltak benne az "épphogy elmegy" kategóriát súroló részek is (pl.a sífelvonó svájcban),de nagyrészt nekem bejött a látvány.
    Egy másik negatívum ,amit nem említettél,az a "nehézség".Rendben,tudom,hogy kontrollerrel nehezebb célozni,mint egérrel,de azért álljon már meg a menet,hogy az egész játék alatt össz-vissz 2-szer volt reload checkpoint.Na mindegy .Szerintem összességében jó kis gamma,amire rendeltetett,arra tökéletesen megfelel:nuku gondolkodás,megyek oszt lövök.
    Amúgy az íves lövés,meg a fedezékek közti belassulva-ugrós-lövés eléggé feldobja a játék hangulatát,jó hogy beletették.

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

  • hülyegyerek

    addikt

    válasz Morden24 #13 üzenetére

    Senki nem warezol.A fenébe,már megint kimondtam a tiltott szót.
    És fenséges Sarkozy urunk szólt vala: Büntetésed legyen vala a paradicsomból való kiűzettetésed vala.

    No de a viccet félretéve:alapvetően jó gamma volt,de pénzt nem adnék érte.Aki meg megveszi,az meg is érdemli.U.a a helyzet,mint pl lcd tv-nél.Ha nem nézel utána,és sz@rt veszel,nehogy már az legyen a felelős ,aki készítette....Tessék fórumozni,nem jársz pórul :)

    [ Szerkesztve ]

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Új hozzászólás Aktív témák