Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Essentials #28 üzenetére

    De ha jól emlékszem te is ebben a cipőben jársz most, szembesülnöd kellett vele hogy 2022-ig pörögnek a magas vételáron mért törlesztőid, miközben a telefonod értéke már most a béka feneke alá került a tavalyi vételárhoz képest. :(

    Ez tény és való, de mivel nem szándékozom eladni, így nem foglalkozom ezzel. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá.
    Aki meg 180k áron hozzájut, jól jár, mert ígyis egy remek telefont kap hiába nincs rajta Google. A többi baromságot ismerjük.

    És milyen jót tettek azokkal, akiket sikerült lebeszélni róla. A GMS nélküli app-c*gánykodásokat rengetegen megúszták a tájékoztatásnak köszönhetően..

    Épp hogy semmi tájékoztatást nem nyújtottak. Nincs Google és hasonló 1bites válaszokat tudok elképzelni, és már ment is a terelés a Samura vagy a másikra ezzel letudva a plusz köröket értelmes segítség és magyarázat helyett.
    Tapasztaltam személyesen is valamint a facebook Huawei csoportokban, és egyik fő "segítője" pont te vagy/voltál. Miattatok ki is léptem onnan.

    Téged ez a topik úgyse érint, maradj az alma topikoknál szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Essentials #28 üzenetére

    hogy minden mindegy neki, csak Huawei készüléket használhasson a mobilkamera miatt
    Nézett kérdése csak. Neked meg az mindegy hogy mennyi infot lop el tőled a google.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák