Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    A supportot ha lehet, ne hozza fel kérem senki a HTC kapcsán, jó? Kicsit ideges leszek olyankor...

    Szóval ott tartunk hogy JÚNIUS közepe van. Ehhez képest mit igért a HTC? Vegyük alapul az én EVO 3D-met: Először rizsa hogy early 2012, ezt sokan úgy értelmezték hogy talán január, esetleg február. Nos, a hideg napok elmúltak, jött a március események nélkül, ezt követte egy újabb eseménytelen április, majd a hónap végén természetesen május volt megjelölve mint esedékes időpont. Május végén kicsit kezdett kínos lenni a helyzet így most, június elején kiadtak egy táblázatot ahol június(lol)-július(figyeled!) van már megjelölve, ami az elmúlt hónapokat elnézve azt jelenti hogy majd augusztusban TALÁN kiadnak egy újabb táblázatot ahol megjelölik augusztust-szeptembert így valószinüleg novemberre-karácsonyra meglesz az ICS a telefonomra (de én már ebben sem bizakodom). :U

    Úgyhogy a HTC tehet nekem egy szivességet. Nem arról van szó, hogy használhatatlan lenne 2.3-al, de a francba, ha nem képesek összeszedni magukat akkor ne igérgessenek. :((( :((

    És akkor EZ a gyártó akar prémium kategóriára fókuszálni? Édes jó f**om....a prémium kategória nem csak abból áll ám, hogy platinába csomagoljuk az okosságot oszt jónapot, a minőségi és jól működő support is talán egy kissé lényeges összetevő...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák