Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Polllen #35 üzenetére

    Írtam: "MS úgy látja," ... :)

    Én tisztában vagyok vele, hogy ez ilyen csúcstartógeneráció, de sajnos van aki csak az abszolut eladott számokban hisz, elsősorban neki reagáltam ;)

    Az MS meg tényleg feladta, holott a one is baromi jól fogy - a 360hoz képest. ! És lehet, hogy a pécé nekik is jó egy (sztór)exklunál, de komolyabb eladások -> royalty egyelőre csak a oneon eladott 3rd partiktól folyik, pécén a steamé a profit (meg ubié, meg ea-é, stb - de semmiképp sem az MS-é a moslék sztórjával, hálistennek!).

    Szóval valahol nekik mégiscsak bukó rövidtávon(!) a pécésítés, mert ha one-t nem lesz értelme venni (bocsánat! sokkal kevesebb értelme lesz venni exkluk hiányában), pécén szintén nem kaszálnak, az két szék közé esete. Ha 10 év mulva viszont a win10 sztór lesz a definitív digitbót, akkor persze nyertek hosszabb távon (az ég óvjön minket ettől...).

    Abban igazad van, hogy léteznek elvakult xbox hívők, de rájuk szerintem nem lehet építeni, mert nincsenek elegen az MS világuralmi terveit tekintve. Pl énis one-t vettem először ebben a genben (forza...), de ha lesz pécére mondjuk FM8, tuti nem veszek xbox two-t, pc mellé semmi értelme nem lesz.

    Szerintem az MS hibázik, de ez puszta magánvélemény.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák