Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Egyen kefét a GearBox, az ACM után nulla a bizodalmam feléjük.

    Pedig a Homeworld-öt szerettem, még azt is, amit nem a Relic csinált (a kieg. az első részhez). Azt nem értem, hogy az a hibbant SEGA miért nem vette meg a Homeworld jogait a Relic-el együtt?! Oké, hogy manapság már kevesen ismerik ezt az IP-t, de a potenciál igen nagy benne, és a rajongótábort is pillanatok alatt össze lehetne rántani egy Homeworld (1) HD-vel.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Cifu #15 üzenetére

    Brian intends as first priority to direct Gearbox’s interest to preserve and assemble the purest form of the original acclaimed and beloved games, Homeworld and Homeworld 2, with the intent of making them accessible on today’s leading digital platforms (Forrás)

    Szóval ezek alapján ilyen XBLA szintű megoldásra számíthatunk, hogy kijön az első két és fél rész (az első részhez volt egy külön játszható kieg).

    A rajongók beszólásai:

    -Rendeld elő a Homeworld 3-at a speciális Home Hunter DLC-vel! Kapsz három arany vadászt és egy speciális Kadesh aréna DLC-t!

    HOMEWORLD 3 Jön hamarosan XBOX 720 ARCADE és PLAYSTATION 4 STORE, valamint IOS-re!

    Egy másik:

    -Optimista vagyok a híreket hallva, a Homeworld IP sokkal rosszabb kezekbe is kerülhetett volna
    -Igen, kerülhetett volna Randy Pitchford kezeibe is.....óó, várjunk csak....

    Szóval igen, a rajongók igencsak vakarják a fejüket, hogy 1.35 millió dollárért jó kezekbe került-e a cím...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák