Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz szupermacs #25 üzenetére

    Nemcsak te nem ismered el folytatásnak.
    A szakma sem, többek között. De ez így van rendjén, mivel a GT az nem is az original Dragon Ball canon része.

    A Super a hivatalos folytatás, Toriyama dolgozik rajta ( is ) .

    A Supernek az elejét nyugodtan kihagyhatod, én is gy tettem. Megnézheted a 2 mozifilmet, de azt se feltétlen muszáj.
    Igazából a dolog a Universe 6 saga val indul be, aztán folytatódik a Future Trunks arc ban.
    De én ezeket sem teljes egészében néztem meg, hanem az Univerzumok közötti tornával ( Universe Budokai Battle royal modban ) kezdtem el részről részre nézni. (77. epizód,) és most tart az egész a 118. nál.
    A sztori is inkább innentől indult be, bár már az előző 2 arc is egész tűrhető volt .

    Az animáció és a rajzolás pedig már nagyon frankó, eléggé epikus dolgok voltak már benne. Szerencsére ez sokat fejlődött! Némelyik rész felülmúlja az egész estés mozifilmek minőségét. :K
    Egyébként ez sokban függ attól is, hogy ki az animációs rendező ( nagyjából ez a fordítás ) pl. azok a részek amiket Takahashi felügyelt/készített, nagyon szépek.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák