Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz szupermacs #31 üzenetére

    Teljesen másról szól már a dolog.
    Megértem ha neked azok jobban elnyerték a tetszésedet.

    Viszont vannak olyanok, ( nem én ) kik a "sima" Dragon Ball lal nem is foglalkoztak, skippelték az egészet .

    Az biztos, hogy az alap felállás már nagyon messze van. Ahogy írtam a határok már elképesztő méreteket öltöttek, de egy koncepció látszik és megmaradt, ami hű a DB világához/filozófiájához .

    De azért elég sok a Superben is a nosztalgia faktor és szerencsére már több az emocionális megvalósítás is.

    Egyébként a Z ben a Saiyajin vonal tetszett a legjobban, abban még egész sok ráció volt.
    A többi epikus harc, ellenfél már annyira nem fogott meg,( ellenben a felkészülések, fejlődések igen ) viszont ennek ellenére voltak benne nagyon jó és hangulatos pillanatok! De ezeket is inkább azok értették, kik végig követték a komplett történetet ( a végén mikor Vegita elismeri Gokut, kid Buu elleni harc során azzal a monológgal......de ez is csak annak nagy szó, aki figyelmesen követte a karakterek jellemfejlődést az elejétől a végéig )

    De hát ahány ember, annyi féle vélemény.
    Ez nem gond. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák