Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Tazsam01 #41 üzenetére

    "Viszont téged csodállak, szép dolog ennyire örülni annak ha másnak akinek eddig is jó volt most még jobb lesz"

    Azert mielott nagyon elszaladna a lo: a Facebook eddig ott tart az uzlettel, hogy ketmilliard minuszban van es egyaltalan nem biztos, hogy ez a beruhazasa barmikor is megterul. A jatekfejleszto kozossegben egyelore beindult a shitstorm es siman el tudom kepzelni, hogy pl. Carmack sincs nagyon elragadtatva a fejlemenyektol.

    DRM is theft

  • kigyi_23

    addikt

    válasz Tazsam01 #41 üzenetére

    Jó lemaradtál az anyagi résznél, nézd a másik oldalt ami nekünk jó, nem az a lényeg, hogy 300 vagy 280 dodó, hanem a felhasználási területek bővítése a húzócímek megnyerése a fejlesztők megnyerése, hogy igenis fejlesszenek a nagy nevek erre is. A termék piacra kerülésének ütemterve esetleg korábbi időpont is elképzelhető, ha van pénz a fejlesztésre.

    Köszönöm, hogy csodálsz nekem ez természetes dolog, hogy örülök a másik jólétének. Nincs vele gondom, hogy a másik embernek megy a szekér attól nekem rosszabb még nem lesz feltétlenül és nem kell ezért fújnom rá. A baj az, hogy az én tehenem meg döglött dögöljön meg a szomszédé is felfogás van érvényben :(
    Ne azt nézd, hogy a másik ebből megszedi magát ne azt keresd, hogy ez neki mennyit hoz a konyhára... Kocsit sem azért gyártanak, mert az nem hoz a konyhára egy fillért sem, de papír zsebkendőt sem ebből a célból :) Most akkor rájuk is mindenki fúj, hogy na ezek megszedik magukat az én náthámon? Akkor most fújnak, hogy ők aztán abba nem fújnak?

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák