Új hozzászólás Aktív témák

  • Esmein

    nagyúr

    válasz #65675776 #42 üzenetére

    "Nagyon nem vagyok biztos benne, hogy ez a jó út. "

    En biztos vagyok benne, hogy nem ez a jo ut, ezert is nem a wow-ot emlitettem a masodik hozzaszolasban peldaul, hanem a diablot mert az meg a regi modell szerint kerult eladasra. Relative gyonge masolasvedelem, es betonkemeny jatekelmeny. A WoW penzugyi modellje is kivalo, de nem alkalmazhato minden jatekstilusra. Aki erobol akarja rahuzni az rtsekre, meg fpsekre, az valoszinuleg bele fog bukni.

    Tovabbra is azt favorizalom, hogy legyen masolasvedelem, de aki mar odaig eljut hogy belenyul a penztarcajaba, azt ne vagjuk szajon hogy "na, azer latom jo gyerek vagy de tudjad mi van ha botlasz". (persze megertheto hogy az Ubi ragaszkodik a jatekaihoz, draga volt ahhoz hogy par suhanc eltulajdonitsa, de aki jo es elvezheto jatekot csinal az fog hosszu tavon megmaradni a piacon, akarhogy trukkozik akarki mindenfele vedelmekkel)

    Sot, azt is hozzateszem, hogy en pl vagy 8 legalis masolattal rendelkezem diablobol. Parat kitiltottak mert rosszalkodtam, de mindig megvettem mert a vegen mar olyan rohejesen olcso volt, hogy csakazertis visszamentem.

    [ Szerkesztve ]

    "I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Új hozzászólás Aktív témák