Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    hogy könnyebb legyen moderálni:
    az a baj ezekkel a seggfejekkel, hogy nem hajlandók felfogni még 10 év kormányzás után se, hogy nem magunkkal versenyzünk. nem kádár korszak van, az ország nyitott társadalom. a nat nem úgy versenyez, hogy a csajágaröcsögei általános iskola versenyez a karákószörcsögivel.

    NYITVA VAN A HATÁR. vagyis ha ilyen hoffmann róza félék futnak ámokot, akkor a nép megindul hegyeshalom felé, oszt alásszolgája, káslerek meg demeter szabolcsok majd nézhetik a falakat az üres termekben.

    A Debreceni Egyetem nem a szegedivel versenyez a jó hallgatókért, hanem Oxforddal vagy, uram bocsá, az MIT-vel. Az én gyerekem magánszorgalomból elvégzett egy, az MIT-n meghirdetett open mesterséges intelligencia kurzust. Bárki jelentkezhetett, neten megoldottak mindent, pdf-ben jött a diploma. Ha ő beült volna putyin díszdoktor egyetemére, ide a szomszédba, akkor a néhai klte-t nem a jate-val hasonlította volna össze, hanem az MIT AI labjával. Én meg csak a kondenzcsíkját láttam volna, ahogy elhúz az országból.

    Szóval meg kellene végre érteni, hogy viktor nem elég súlyos politikus ahhoz, hogy a teret valóságot görbítse. szóval hazudozni lehet, de nem érdemes, mert azokat, akiket érdemes lenne megtartani, nem lehet becsapni a haon.hu-val.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák