Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Timer #19 üzenetére

    A Logout.hu-n megjelent Űrhajózás 2018 cikkemet dolgoztuk át Schuminszky Nándorral, és az jelent meg két részletben az Aranysasban. Ha unatkozol vesd össze a kettőt, és mond el, melyik tetszik jobban (tényleg érdekel egy kívülálló véleménye!!!).

    Őszintén szólva rögtön kétszer írtam oda, először és utoljára, legalábbis ahogy most áll. A cikket átdolgozta Nándi, én egy kicsit még finomítottam rajta, aztán cikkírók vs. olvasószerkesztő menetek következtek, én valahol a negyedik fordulónál közöltem Nándival, hogy köszöntem a lehetőséget, de az mazochizmusnak is vannak határai. Nándi végigvitte a harcot, így a cikk megjelent.

    Egyfelől büszke vagyok rá valahol, másfelől amikor azzal szembesülök, hogy az olvasószerkesztő tényleg irodalmi magyar szintű fogalmazást vár el, és nem kijavítja a szerinte magyartalan mondatot, hanem visszadobja, hogy javítsd ki úgy, hogy az ő ízlésének megfeleljen, nos, akkor elárvult kisgyerek módjára kedvem lett volna beleordítani a fájdalmamat a világba. De mivel előttem csak kijelző volt, féltem, hogy berepedne egy ilyen manőver után...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák