Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Sinesol #101 üzenetére

    Nem nem feltűnő, direkt sarkítottam, nem azért mert nem tudom, hogy Kelet-Európa.

    (#102) LK

    Az, hogy szét van adóztatva a társadalom adófizető része, a 2-3. legmagasabb áfával a világon, azért nekünk is jár valami azt hiszem.

    Igen pont erről beszéltem, amikor arról írtam, hogy semmi nem jár, mert nem cél, hogy jobban éljenek az emberek, mint régen. Ha becsületes vagy, akkor kb annyi konfortban élsz mint a kádát rendszerben, ha picit is kényelmesen akarok élni, akkor pedig semmim nem marad. Szóval nem, nem jár semmi sajnos, mondjuk attól függ milyen nézőpontból nézem a dolgot.

    Milyen ingyenség az, hogy a harmadát költhetem az adók és az áfa levonása után a fizetésemből.

    Azért ha jobban megnézed, akkor De elvárják az emberek, hogy Ők kapjanak, nincsenek tisztában a valódi árakkal, nincsenek tisztában a való világgal. Ez egyenesen látszódik azon merre halad az ország.

    Sarkítasz és általánosítasz,

    Megválasztják ezt a csapatot 10 éve, mindennaposak az olyan esetek amiről a cikk is szól? Igen?, akkor ez nem sarkírás, meg általánosítás, hanem a valóság...

    egyébként engem sem tanított senki lopásra.

    Ja hát senkit, csak az élet része volt, ez van, ezt nem kell tagadni, mindenki is lopott ennyi...

    Aki akart becsületes maradt akkor is.

    Mindenki becsületes volt akkor is... (Ha a képmutatás részét nézem, akkor meg pláne, ha a valóságot, akkor pedig nem így van).
    Erre van egy jó közmondás egy fecske nem csinál nyarat.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák