Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz NGA #36 üzenetére

    "Közös képviselő lehetséges, de egy lakógyűlésen simán lehet kötelezni, hogy kösse meg a szerződést. "
    lakógyűlésen meg kell győznöd a többséget hogy kell a Digi. Közös Képviselő kicsit kamuzik, hogy zaj lesz meg por, meg szemét, meg fúrás, és az öregek leszavazzák. ha van UPC vagy Telekom az bőven elég, minek ide több vezeték.
    ha lakóközösség passzív akkor képviselőnek nagy a hatalma. Főleg ha gyűlésre csak töredék megy el, többszörös szavazási joggal. (pár időmilliomos)

    Nálunk jó pár éve bevezette a telekom az optikait (UPC mellé). Ami fura volt semmi kiírás, semmi reklám semmi, a dobozok működéséről arról sose volt tájékoztató.
    Kb annak kínálják be a Telekom netet akinek van mobil előfizetése. Lehet igényelni, de drágább csomagot kínálnak mint amit UPC ad a hűséges előfizetőknek a házba. A telekom UPC csöveit használja, mert semmi bontás nem volt, vmi egyezség születetthetet. Persze Flip az nincs, és sose lesz. Kb Digi se lesz sose, exUPC/Telekom mellett 3.-nak nincs hely. Szomszéd utcában van, környéken is van több helyen, de én utcámat kerülik mint a tűz.

  • Hi!King

    őstag

    válasz NGA #36 üzenetére

    Létezik olyan, hogy házmester ma is, csak semmi köze a közös képviselőhöz. A házmester egy főállású vagy mellékállású gondnoka a háznak, akinek a munkája a felmerülő hibák kijavítása, megszerelése, esetenként kukákat visz ki, meg hasonlók. A házmestert a lakóközösség bízza meg, de nem kell házmestert megbíznia, ez egy extra szolgáltatás a társasházban, ha van ilyen. Ami biztos, hogy olyat nem tehet, hogy nem engedi valamelyik szolgáltatót a házba, mert semmi köze nincs hozzá.

  • Male

    nagyúr

    válasz NGA #36 üzenetére

    Pedig a közös képviselők szoktak alkotni ilyen téren... még anyáméknál szintén húzta a DIGi a kábelét az utcában... a közös képviselő egyszerűen nem engedte, merthogy átfúrnák a falat. A lakók nem is tudtak róla mi zajlik, amikor kérdezték tőle, akkor azt mondta, hogy itt nem lesz DIGi, és ennyi... nekem volt gyanús a dolog, hogy a környék többi házában már van, csak itt nincs... DIGi oldalán nézve nem is lehetett igényelni. Bementem a DIGihez, mire az ügyfélszolgálaton kikeresték... és igen, ők felvették a kapcsolatot a közös képviselővel, aki szimplán elzavarta őket ezzel a dumával, hogy tönkremenne az épület a fúrástól... azóta többször keresték, de vagy kinyomja a telefont, vagy minősíthetetlen stílusban elküldi az üzletkötőjüket. Miután ez kiderült, kénytelen volt elismerni, hogy tényleg elérhető lenne a DIGi, ha akarnánk, DE akkor aki UPC-s annak sokkal drágább lesz a havidíj, mert bukjuk a társasházi kedvezményt... ami persze nem volt igaz, de így előkészítette a terepet annak, hogy leszavazzák a lakógyűlésen a DIGi bekötését. (Végül aztán sikerült meggyőzni a többi lakót, és így ugyan egy év késéssel, de ott is lett DIGi...)

  • arty

    veterán

    válasz NGA #13 üzenetére

    a sok hülye nem egy magáncégért ment ki tüntetni... de szerintem te ezt nagyon nem érted :D

    ---

    szerintem a diginek fenn kéne tartania egy drága yachtot az adrián........... nem holmi európaiságot elvárni, PONT ITT :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák