Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz joysefke #37 üzenetére

    Igen az oktatást poénnak szántam. Én szívesen áttérnék Linuxra, mert szeretném megismerni de nem értek hozzá. És jelenleg nem tudok időt fordítani rá, hogy megtanuljam. A hardcore competitive réteg pedig ha ez számít az adott játékban akkor biztos áttérnének Linuxra, egy fizetett csapat szerintem csak megoldaná, a zökkenőmentes váltást. Persze a driver témával kapcsolatban nem tudom mi a helyzet, de azon elbukhat az egész amit korábban leírtam. Mert ha pl.: CSGO-s VG nem tudná a szponzor Razer perifériáit használni az elég ciki lenne. (Viszont lehet csak én nem találtam drivert, mind mondtam beleugrottam a mélyvízbe de nem sikerült)

    Emeld már ki légyszíves, hogy hol írtam azt, aki 107ezres VGA-t vesz az mind hülye?
    "A Casual noob aki megveszi a 107ezres vga-t, hogy villantson vele" Ha te ezt így értelmezted akkor ki van 12-13 szinten?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák