Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Venkman

    tag

    válasz bela_s #6 üzenetére

    Sziasztok! (Ez az első hozzászólásom a Prohardver fórumon)

    Nekem is van Chromecastom, de tetszik ez az eszköz is, aminek több oka van. Egyrészt ahogy írtad a Chromecast áráért kapsz egy gyakorlatilag a Nexus Playernek megfelelő eszközt, telefonról hanggal is vezérelhető, stb. Hallgathatsz rajta Spotifyt, Tuneint natívan, nem kell képernyő tükrözéssel trükközni és nem meríti az aksit. Egyébként a képernyő tükrözés nagyszerű dolog, nagyon klasszul is működik, de azért a lag miatt valljuk be az esetek többségében játékra nem igazán használható. Tehát a játékok megint csak plusz pont a Fire Sticknél. Ami amúgy szintén tud mirorringot...

    Ha most akarnék ilyen eszközt venni biztosan jobban járnék vele mint a Chromecasttel, de amellé már nem vennék. Pláne, hogy az Amazon szerintem ezt is zárttá teszi, nem lehet külső alkalmazásokat rátelepíteni. Olyan eszközre várok ami szoftverét tekintve a Nexus Playerhez hasonló, lehet külső apk-kat rátenni (nem tudom a Playernél lehetséges-e ez), hardverében annál kicsit talán erősebb és van digitális audio kimenete amivel esetleg a tévé bekapcsolása nélkül is lehet a házimozin zenét (Spotifyt, Tuneint) hallgatni.

Új hozzászólás Aktív témák