Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz leviske #20 üzenetére

    Az a teaser inkább amolyan igényfelmérő volt, mint autógyártóknál a koncepcióautók. Persze nem volt gondolom 2 forint összerakni egy full CGI trailer, de szerintem nem akarták úgy elkezdnei a fejlesztést, hogy nincs semmi visszajelzés/marketing már az elején.

    Később nyilatkozta is valaki a cégtől, hogy a "coming when it's ready" felirat nem csak egy fricska volt a játékokat félkészen kitoló nagy kiadók felé (ezt jelent meg a teaser végén ugyebár), hanem konkrétan semmit nem tudnak mutatni a játékból, mert még csak tervezgetős fázisban vannak vele, vettek fel a játékhoz pár embert, de a dolgozók nagyon nagy többsége a W3-on dolgozik (mondták ezt akkor). Később meg oylan is volt, hogy a nyilatkozat alapján mindenki átment a W3-on dolgozni, hogy olyan legyen a megjelenéskor (amit így is toltak), amilyennek szeretnék.

    Amúgy teljesen érthető. A CD Projekt Red nem egy Bethesda, a cím meg nem egy Fallout. A cyberpunk amúgyis egy sci-fi szubzsáner, szóval én is fostam volna a pénzügyesek helyében (W3 elsöprő kritikai és anyagi sikere előtt meg főleg). De jól csinálták, a frenetikus teaser óta köztudatban van a cím, 8 millióan látták a hivatalos youtbe csatornán (és akkor hol vannka azok a gamerek akik máshol látták), mi is itt toporzékolunk, hogy mikor tudunk már meg érdemben is valamit a játékról, nem? :)

    Az utóbbi idők szomorú trendjei óta általánosságban előrendelés nálam teljesen kizárva, ez lesz az egyetlen játék, amit majd kiadás előtt meg fogok venni, plusz ha lesz gyűjtői értelmes áron, akkor azt is.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák