Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    (#23) TcGood: "Ja, hogy cégeknek a kiadás teljesen mindegy."

    Megígéred nekem, hogy 5-10 év múlva a FarmVille fejlesztési költségeiből kihozol egy Mass Effect szintű játékot? :) Csak mert, ha nem látod tarthatónak, akkor véleményem szerint hagyjuk a marhaságokat.

    "1-2 év alatt valószínű, hogy nem. 2 év után már aprópénzért szórják ezeket a játékokat, közben a FarmVille-ra, Travian-ra és társaira még mindig nyomják a pénzt."

    Jah, csak az alatt az 1-2 év alatt betermelnek annyi pénzt, amennyit a FarmVille fog 10 év alatt, és 2 év után beállnak kb arra a szintre, hogy tartják a FarmVille bevételeit. De egyébként nem ismerem a FarmVille-t, így nem tudom, hogy nem-e volna inkább fair a WoW-hoz hasonlítani, amivel szemben meg már végkép nem áll meg egyik érved sem a lábán.

    (#24) ollie: Minden cég a saját helyzetéhez mérten szabja meg az üzleti modelljét, ha egy játékot csak mikrotranzakciós fizetési modellel lehet a játékosokra rátukmálni, akkor hiába próbálják a WoW féle havidíj+mikrotranzakciót ráerőltetni a felhasználókra.

    De egyébként -mint ahogy már ezt is írtam asszem kicsivel feljebb- majd meglátjuk idővel. Rengeteg ember volt, aki mondott egy nagyot, felkapta a média a kijelentését és aztán nem lett belőle semmi. Figyelembe kell venni azt, hogy az ilyen kijelentések sok esetben csak szimpla önreklámok -főképp ilyen ex vezetők esetében-, amik segítségével meg akarják könnyíteni az álláskeresés folyamatát. Vagy mint mondjuk az ARM vezére a legutóbb, a részvényárfolyamokkal szeretett volna kicsit játszani és ezért nyilatkozott direkt meghökkentő dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák