Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    Na végignéztem a show-kat, röviden ahogy én láttam:

    Harmat gyenge kezdés EA-tól, :U majd MS visszahozta, Ubi, Sony tartotta, többiek erős közepes max.,

    Ubisoft
    Valóban hatalmas csalódás UBI részéről hogy nincs splinter cell.... ott volt a wildlands dlc, a walmart/amazon leak, interjú ironside-al, stb... megvolt a kellő hype és így eltolják... hihetetlen. :U
    Valahol azt olvastam hogy lesz sc film és azzal együtt akarják kihozni de mire jönni fog már nem lesz hype /nehezebb lesz újra felépíteni

    Viszont ha már UBI, annak örültem, hogy masszív tartalmú dlc-t kap a For Honor (illetve hogy a starter edition most ingyenes, így talán sikerül sok új embert behúzni) :C

    A Division 2-től nem győzött meg annyira, egyáltalán nem látom azt a sok javulást az előző részhez képest... persze van 1-2 változás, de még kell jó pár gameplay hogy megvegyem. No meg a csalókkal is nem tudom most tudnak-e valamit kezdeni.

    Az új AC: Ody pedig egy szép dlc-nek tűnik most még. Érdekes, hogy belerakták a karakterválasztást meg kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dialógusok ha pl. mást mondunk mint kéne, stb... de ezen kívül kb. minden ugyanaz mint az Originsben, ami egyrészt jó, másrészt meg erősen rókabőr :D

    Square Enix
    hozta a Lara-t, nem volt csalódás a Shadow of the Tomb Raider. Ahogy látom ez is olyan lesz, mint az elődje: 15-20 óra látványos story ugribugri aztán ennyi. Kíváncsi vagyok mennyire lesz igaz a "most több csapdás-halálos tomb lesz"

    Sony
    a TLoU2-vel megint goty lesz, már most látni :D de ott van még a Spider-Man ami tuti siker lesz, ahogyan erre a Ghost of Tsushima-nak is nagy esélye van...a Death Strandingről pedig továbbra se tudni mi lesz. :D

    EA
    nem igazán tudta prezentálni a battlefield V-t, eléggé codosnak néz ki ami nem dícséret. Elég csak megnézni a youtube videók alatti kommenteket.. Mondjuk az új mód viszont jónak néz ki.
    Ezen kívül a sportjátékokat egyből skippeltem is, pedig régen sokat FIFA-ztam...
    Amit meg a C&C-vel műveltek...az gyalázat. :W
    Örülök, hogy volt Anthem gameplay, legalább már tudom hogy ezt se kell várni. :DD

    A Bethesda show unalmas volt, kb csak folytatások, de azokon nem látni akkora ugrást...

    A PC Gaming Show is gyalázat volt, az egyetlen érdekes Hitman 2 volt talán de az is inkább DLC szagú. Na meg az Anno ami szintén semmi új.

    A végső Nintendo showt pedig ki is hagytam, úgysincs ott semmi.

    Azért látni a félkövéres címekből, hogy azért lesz 1-2 jó itt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák